Top

Kuş Adası İlaçlama'ya Hoşgeldiniz

Çalışma Saatlerimiz :
Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 19:00
Acil Telefon :
+90 505 503 25 65

Çalışma Saatlerimiz

Bizlere 7/24 Kesintisiz ulaşabilirsiniz. Acil Numaralarımız 90 505 503 25 65

Otel & Motel İlaçlama

Otel & Motel İlaçlama | Kuş Adası | +90 505 503 25 65

Oteller çok sayıda insana ev sahipliği yapan, toplu yaşam alanlarımızdan biridir. Hepimiz rahat, temiz, sağlıklı ve güvenli yerlerde konaklamak isteriz.

Yaşam alanlarımıza giren zararlılar ise çeşitli mikrop ve bakterilerin taşıyıcısı oldukları için yaşam alanlarımızda hastalıklara ve bu hastalıkların yayılmasına neden olabilirler. Otel işletmelerinin sağlık açısından periyodik olarak böcek ilaçlama uygulaması yaptırması hem hizmet kalitesini artıracak hem de ziyaretçilerine rahat ve huzurlu bir alan sunmasını sağlayacaktır.

Periyodik Otel ilaçlama

Otel gibi çok sayıda insana ev sahipliği yapan işletmelerin hem temizliği için hem de sağlık sorunlarının önüne geçilerek güvenli bir alan oluşturulması için periyodik böcek ilaçlama, en etkili yöntemdir. Düzenli yapılan böcek ve kemirgen ilaçlama, bizi zararlılardan ve onlardan bulaşabilecek hastalıklardan koruyacaktır. Otellerde aylık olarak yapılan böcek ilaçlama, hastalıkların yayılma oranlarını ciddi derecede azaltmıştır.

Acil Otel İlaçlama

Bazen beklenmedik durumlarla karşılaşırız. Zamanında yapılmayan böcek ilaçlama, böcek ve kemirgenlerin hızla yayılmasına ve sorunumuzun git gide büyümesine yol açabilir. Otelinizde karşılaştığınız her türlü böcek ve kemirgen probleminin çözümünde gümüş kuşadası ilaçlama, dört mevsim yanınızda olacaktır.!