Top

Kuş Adası İlaçlama'ya Hoşgeldiniz

Çalışma Saatlerimiz :
Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 19:00
Acil Telefon :
+90 505 503 25 65

Çalışma Saatlerimiz

Bizlere 7/24 Kesintisiz ulaşabilirsiniz. Acil Numaralarımız 90 505 503 25 65

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama | Kuş Adası | +90 505 503 25 65

Okul ilaçlama, böcek veya kemirgen türüne ve yoğunluğuna bağlı olmak üzere; sıvı ilaçlama (kokulu – kokusuz), ULV ilaçlama, jel ilaçlama veya fare istasyonu yöntemleriyle yapılmaktadır.

Okul İlaçlama Nasıl Yapılır?

Çocuklarımızın sağlığı için eğitim gördükleri yaşam alanlarının temiz ve güvenli olmasını isteriz. Günün büyük bir bölümünü okulda geçiren çocuklarımızın, öğretmen ve personellerin sağlık sorunları ile karşılaşmaması için yapılan periyodik böcek ilaçlama, yaşam alanlarımızın temiz kalmasını sağladığı ve bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskini azalttığı için çok önemli bir uygulamadır. Sadece böcek veya kemirgen problemine karşı yapılan tek seferlik uygulamalara göre çok daha iyi sonuç vermektedir. Bu nedenle ilkokul, ortaokul, lise, üniversite vb. eğitim kurumlarında periyodik olarak böcek ilaçlama veya kemirgen ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.

Okul ilaçlama,

Kuş Adası ilaçlama , dört mevsim profesyonel olarak böcek ilaçlama ve kemirgen ilaçlama uygulaması yapar, sizi zararlılardan korur. Üstelik evinizi günlerce terk etmek ve eşyalarınızın yerini değiştirmek zorunda kalmadan sadece ilaçlama sonrası evinizi 2 saat kapalı tutarak böceklerden kurtulabilirsiniz.

Bununla birlikte tüm türlere etki edecek şekilde ‘Genel Koruma Amaçlı İlaçlama’ uygulaması da yapılabilmektedir. Kullandığımız tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır, çocuklarınıza ve sizin sağlığınıza zararı yoktur.

Kuşadası İlaçlama Sizin ve Çocuklarınızın Sağlığı için Yanınızda

Kuşadası ilaçlama olarak okul ilaçlama uygulaması ile eğitim kurumlarındaki böcek ve kemirgen probleminizi çözüyoruz.Aydın ili ve tüm ilçelerine 7/24 böcek ilaçlama servisimiz vardır.