Top

Kuş Adası İlaçlama'ya Hoşgeldiniz

Çalışma Saatlerimiz :
Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 19:00
Acil Telefon :
+90 505 503 25 65

Çalışma Saatlerimiz

Bizlere 7/24 Kesintisiz ulaşabilirsiniz. Acil Numaralarımız 90 505 503 25 65

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama | Kuş Adası | +90 505 503 25 65

Ev ilaçlama Kuş adası firması olarak sizlere daha iyi hizmet ve daha güvenilir bir kalitede destek veriyoruz. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Evlerde, yaşadığımız her noktada zaman zaman haşereler ile karşı karşıya geliriz. Ve bu durum gerçekten içler acısı durum alır. Genellikle nemli yerlerde, duvar aralarında çatlaklarda, parke taşlarının arasında, çatılarda ve bir çok yerlerde böcek ile haşere ile mücadele etmemiz gerekir. Fakat ilaçlama olarak profesyonel yaptırmak, düzenli ilaçlama yapılması böcek, kemirgen zararlı tüm haşerelere karşı en etkili yöntemdir.

Ev ilaçlama, periyodik olarak yapıldığında böcek ve kemirgenlere karşı önceden önlem alınmış olur ve böceklerin hızla üremesine, yuvalanmasına, fare vb. kemirgenlerin de yuva yapmasına, hastalıkları taşıyıp yaymasına engel olur. Önlem amaçlı yapılan böcek ilaçlama, profesyonel olarak uzman ekiplerle yapıldığında kesin sonuç verir.

Böcek ve kemirgenler zararsız ve küçük canlılar gibi gözükebilir fakat tifo, dizanteri, verem vb. birçok hastalığın yayılmasında, hastalıkların taşıyıcısı olması nedeniyle büyük sorumlulardır. Özellikle en çok kullanılan yaşam alanlarımız evlerimizde karşılaştığımız böcek ve kemirgenlere karşı önlem almak bizi ve ailemizi zararlılara karşı korur. Zamanında önlem alınmaz ve böcek ilaçlama uygulaması yaptırılmazsa, böcek ve kemirgenler hızla üreyerek evimizi hatta binamızı sarabilirler.

Kuş Adası ilaçlama , dört mevsim profesyonel olarak böcek ilaçlama ve kemirgen ilaçlama uygulaması yapar, sizi zararlılardan korur. Üstelik evinizi günlerce terk etmek ve eşyalarınızın yerini değiştirmek zorunda kalmadan sadece ilaçlama sonrası evinizi 2 saat kapalı tutarak böceklerden kurtulabilirsiniz.

Pire, fare, hamam böceği, karafatma, kalorifer böceği, gümüş böceği, akrep, tahta kurusu, tahta kurdu, karınca, kırkayak ve yılan dahil tüm böcek ve kemirgen türlerine karşı profesyonel ilaçlama yapmaktayız.

Evlerde genellikle Sıvı İlaçlama yöntemini kullanmaktayız fakat böceklerin ve kemirgenlerin türüne, yoğunluğuna bağlı olarak, Jel İlaçlama, Fare İstasyonu, ULV Yöntemi ile İlaçlama gibi farklı yöntemler ile kokulu veya kokusuz olarak ilaçlama yapmaktayız. Gümüşpest ilaçlama olarak , ev ilaçlama yöntemlerimiz ve ev ilaçlama fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayarak ,yazarak ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.