Top

Kuş Adası İlaçlama'ya Hoşgeldiniz

Çalışma Saatlerimiz :
Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 19:00
Acil Telefon :
+90 505 503 25 65

Çalışma Saatlerimiz

Bizlere 7/24 Kesintisiz ulaşabilirsiniz. Acil Numaralarımız 90 505 503 25 65

Gemi İlaçlama

Otel & Motel İlaçlama | Kuş Adası | +90 505 503 25 65

Periyodik Gemi İlaçlama

Yurt içi ve yurt dışında insan, gıda ve yük taşıyan gemilerin ilaçlanması sağlık açısından büyük önem teşkil eder. Çok çeşitli yerlerden geçen gemiler yük, gıda veya insan taşırken böcek ve haşereleri de taşırlar. Gemiler böcek ve kemirgenlerin üremesi için çok uygun alanlar olan karanlık, rutubetli ve sıcak bölgelere sahiptir.

Gemilerin periyodik olarak ilaçlanması ile hem gemi içindeki mikrop ve bakterilerin yayılması engellenmiş olur hem de çok çeşitli hastalıkların taşıyıcısı olan böcek ve kemirgenlerin de üremesinin ve yayılmasının önüne geçilmiş olur. Gemi personeli ve yolcuların, taşınan gıda maddelerinin ve her türlü insan kullanımına açık malzemenin temizliği ve güvenliği için yapılacak böcek ilaçlama uygulamasının profesyonel olarak uzman ilaçlama ekipleri ile yapılması gerekmektedir. Periyodik olarak ilaçlanan gemilerde sağlık sorunlarına rastlanma oranı çok daha düşüktür.

Gemilerin zamanında ilaçlanmaması, hem maddi hem de manevi kayıplara yol açacağından böcek ilaçlama periyotları düzenli olarak takip edilmeli varsa fare istasyonları belli aralıklarla değiştirilmelidir.

Kuşadası gemi ilaçlama olarak , gemi ilaçlama yöntemlerimiz ve gemi ilaçlama fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayarak ,yazarak ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.